Sahte Bilim Spiritüel

Beyin Epifizi: Kozmosla Bağlantımız

beyin epifizi - Kolektif Kozmos
THIRD EYE

Üçüncü boyutta yaşamak yeteneklerimizi belirli ölçüde kısıtlasa da her birimiz beynimizin merkezinde güçlü bir kozmik antenle doğduk. Bu kozmik antenin adı beyin epifizi veya üçüncü gözdür ve bu bizi gökyüzündeki ruhlara bağlar. Üçüncü göz, karanlıktaki ışığı hisseder, renkli hayaller gösterir ve duygularınız, hisleriniz ile sizinle konuşur.  Sonsuz bilgelik her insanın içindedir. Ancak üçüncü gözümüzün tam potansiyeline ulaşmak için beyin epifizini geliştirip iyileştirmemiz gerekir.

İyileştirmemiz gerek çünkü zaman içerisinde, kültürümüz, beyin epifizinin gücünü azaltmıştır. Üçüncü gözün kozmik enerjisini kısıtlayan en tehlikeli element Flordur. Flor ya da florür depresyon ilaçlarından diş macununa birçok yerde bulunur. Su kaynaklarında bile bulunması muhtemeldir. Uzun süreç zarfında Florüre maruz kalmak, beyin epifizini kireçlendirir ve yeteneklerini azaltıp sertleştirir.

İnsanlar her zaman beyin epifizinin ve onun bir sürü galaktik gücünün farkındaydı. Ancak baskıcı kültürümüz, bizi birlik ve beraberlikten uzaklaştırıyor. Farkında olmadan vücudumuza, beynimize zararlı birçok şey tüketiyoruz. Fakat şimdi amacımız, beyin epifizimizin kireçlerini çözüp içimizdeki gerçek, kutsal bilgeliği tekrar ortaya çıkarmak.

Beyin epifizini iyileştirmek ve geliştirmek için çok fazla yol vardır.

  • Florür tüketiminize dikkat edin– Birçok üründe olduğu için Florürü hayatımızdan tamamen çıkarmak epey zordur. Özellikle kentsel alanlarda, su kaynaklarına birçok element eklenmekte. Sadece bu faktör bile bunu zor yapmaya yeter. Florür bazlı ilaçlardan kaçınmak ya da Florürsüz diş macunu kullanmak beyin epifizinizi güçlendirmeye başlamak için yeterlidir.

 

  • Pratik ve bağlılık–Tıpkı vücudumuzun diğer yerlerini geliştirmemiz gerektiği gibi beyin epifizimizi de geliştirmek önemlidir. Meditasyon ve sanat üçüncü gözünüzü geliştirmek için en iyi iki yoldandır. Bu önemli kozmik organı geliştirmek için enerjimizi yükseltmemiz ve kendimizi açtıkça daha da ruhsal deneyim geliştirmemiz gerekmektedir.

 

  • Dışarıda daha fazla vakit geçirin–Dışarıda vakit geçirmek evrenin doğal akışıyla buluşmamızda bize yardımcı olur. Doğadaki enerji, üçüncü gözümüzü tetikleyerek çıplak gözle görünmeyen ışıklara daha duyarlı olmamızı sağlar. Güneş, beyin epifizini güçlendiren ve içimizdeki muazzam enerjiyi ortaya çıkarmamıza yardımcı olur.
  • İnsanlarla vakit geçirin–Diğer insanlar enerjimizi yükseltir. Birbirimize yardım etmek için var olduğumuzdan dolayı siz de tüm insanlara elinizden geldiğince yardım edin. Size benzeyen insanlarla vakit geçirmek ve yeteneklerimizi birlikte güçlendirmek ruhsal kabiliyetlerimizi geliştirmeyi hızlandırır. İnsanlar olmadan, varlığımız anlamsızdır. Hadi şimdi dışarı çıkın ve insanları sevmeye başlayın!
  • Belirli yiyecekler–Birçok yiyecek, üçüncü göz çakranızı canlandırır ve beyin epifizine giden enerjiyi arttırır. Tuhaf gelse de belli renklerdeki yiyecekler belirli çakraları dengelemeye yardımcı olur. Üçüncü göz çakrası mavi veya çivit mavisidir. Doğanın bize sunduğu tüm o güzel renklerdeki yiyeceklere göz atın. Çiğ kakao da beyin epifizine yararlıdır ve zihinsel olarak gelişmemizi sağlar.

 

Her şeyden öte, çevrenize ve kimyasal alımınıza dikkat edin. Farklı şeylerin, bedeninizi ve ruhunuzu farklı şekillerde etkilediğini unutmayın. Kutsal olduğunuzu farkına varın ve kendinize öyle davranın. Üçüncü gözümüze saygı göstermek ve onunla iletişimde olmak ZORUNDAYIZ. Çünkü o, ne zaman “evimize” dönmek istersek bizi oraya götüren bir mekanizmadır. Sonsuza kadar ruhlarla bağlantılı olacağız ve bunu fark edebilmek, ruhsal yolculuğumuza başlamamız için en önemli aşamadır. İnsanlığın bu yönünden uzun süredir haberdar olmamıza rağmen etten ve hayvanlardan öte olmadığımız öğretildi hep. Bunlardan daha fazla olduğumuzu siz de biliyorsunuz. Sınırsız ruhsal ve zihinsel enerjiyle donatılmış, sınırlı yaratıklarız. Sadece kozmik zekamızı tetikleyen bu beyin bölümünü geliştirmemiz yeter. Uyanmaya ve yıldızlarla sonsuz bir dansın eşiğindeyiz. Işık saçın, sevin ve pozitif olun. Hepinize sevgiler.

Credits:

Fluoride Alert

Waking Times

Decalcify Pineal Gland

Conscious Life News

Bir Yorum Yazın

Yorum yazmak için tıklayın

Bizi Takip Edin

Haber Bültenimize Abone Olun

error: İçeriğin İzinsiz Kopyalanması Yasaktır.