Spiritüel

7 Çakrayı Nasıl Açarız? Cevabı Çizgi Filmden Alın!

Credit: NarutoBase.net

Belli felsefeler ve inançlar çocuklara yönelik programlar etrafında ya da merkezinde konumlandırılınca, tüm dünya, diğer kültürleri kabul etmekte daha hoşgörülü bir hale geliyor. Bu sefer Nickelodeon’a ait bir çizgi film olan Avatar: Son Hava Bükücü’de, çakralara yer verilmiş.

Çakralar, vücuttaki ruhsal enerji noktalarıdır ve birçok sebebe bağlı olarak açılıp kapanabilir. Tamamen açık da olabilirler. Ruhsal dengeyi sağlamak adına bu çakraları doğru bir şekilde açmak büyük önem arz eder.

Buyurun videoya:

 

Kolektif Kozmos’da yayımlanan, yazar veya çevirmenlerimize ait herhangi bir yazı, çeviri, makale veya haber izin alınmadan basılı olarak ya da internet ortamında kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Sitemizde yer alan içeriklerin izinsiz kullanımı halinde muhataplar hakkında hukuki yollara başvurma hakkımız saklıdır.

Yazının Orijinal Linki

Çeviren: Ceren Ürkmeztürk

Çevirmen Künyesi

Ceren ÜRKMEZTÜRK
Boğaziçi Üniversitesi Çeviribilim Bölümü’ndeki öğrenimimi sürdürmekteyim. Bilime oldukça meraklı olduğum için teknik çeviri üzerine çalışmayı seviyorum. Japon kültürü ve diline engellenemez bir ilgim var ve bu yüzden 3 yıl önce Japonca öğrenmeye başladım. Dilerim ki yakında, Japoncadan Türkçeye çevirdiğim metinleri de beğeninize sunabilirim.

Bizi Takip Edin

Haber Bültenimize Abone Olun

error: İçeriğin İzinsiz Kopyalanması Yasaktır.