Sahte Bilim

14 Kasım 2016’dan Sonra Dev Bir Enerji Değişimine Hazır Olun! Süper Ay’ın Etkileri Nasıl Olacak?

ay kuşlar - Kolektif Kozmos
Credit: ABC7Chicago.com

Şu sıralar dünyadaki birçok beklenmedik gelişmeyle beraber 14 Kasım’daki Süper Ay, bize sonunda görmeye değer bir şey sunacak! Bu pazartesi gecesi, gökte yükselen Ay, görülmeye değer olağanüstü bir manzara yaratacak. Çünkü Ay, son 68 yıldan beri hiç olmadığı kadar büyük ve güçlü parlayacak!

Nadir görülen bir olay olan Süper Ay, bu Kasım rekorlar kitabına girmeye aday. 25 Ocak 1948’den beridir dolunay, Dünya’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı. Eğer Süper Ay için gereken koşulları merak ediyorsanız size anlatalım. Süper Ay için Ay, doğru yerde, doğru zamanda, doğru evrede olmalıdır. Her şeyden önce Ay, ya tamamen aydınlık olduğu dolunay evresinde ya da tamamen görünmez olduğu yeni ay evresinde olmalıdır. Ayrıca Ay’ın yörüngesi, Dünya’ya en yakın hizada konumlanmalıdır. Son olarak zamanlama ve diğer iki faktörün mükemmel uyumda olması önemlidir.

Bütün Süper Aylar, normale kıyasla çok daha büyük ve çok daha parlak görünse de bu Kasım’daki daha da özel; çünkü Ay, 7 yüzyıldır Dünya’ya hiç bu kadar yakın olmamıştı! Muhtemelen görüp görebileceğiniz en büyük Ay, bu olacak.

Bu özel doğa olayı, bilimsel ve fiziksel sonuçların yanı sıra büyük kozmik değişimlere de vesile olacak. Kasımdaki Süper Ay, astrolojik açıdan bakarsak Güneş’in Akrep burcunda ve Ay’ın da tersine, Boğa burcunda olduğu zaman oluşacak. Bu olay, kararlı ve çarpıcı Akrep enerjisi ile dengeli ve sorumluluk sahibi Boğa enerjisi arasında büyük bir çatışmaya sebep olacak. Bu çatışmanın yol açtığı büyük enerji patlamasını, güzel karşılayıp ayak mı uyduracaksınız, yoksa ona karşı savaşacak mısınız?

 

Eğer bu enerji değişimine hoşgörülü ve pozitif bir biçimde yaklaşırsanız, o da aynı şekilde sizi pozitif karşılayacaktır. Boğa burcundaki Süper Ay’ın en iyi özelliklerini sizin için sıraladık.

  • Hayallerinizi Ertelemeyin

Süper Ay, amaçlarınızı tekrar gözden geçirmeniz ve kendinize yeni bir yol çizmeniz için bulunmaz bir fırsat! Her neyle cebelleşiyorsanız sorunlarınız teker teker düzelmeye başlayacak. Ancak bu sorunları çözdükten sonra tamamen gevşememelisiniz. Ufak gözlemler ve eklemeler yapmanız sorunlarınızın nüksetmemesi için önemli. Boğa burcunun pratikliği ve sorumlu tarafı iyi seçimler yapmanızı etkileyecek. Hayallerinizi, kararlarınızı ertelemeye son verin, şimdi bir adım atmanın tam sırası!

  • Mütevazi Olun

Mütevazi olma vakti- kendini beğenmişliğin ve şımarıklığın sizi hazırlıksız yakalayıp aşağı çekmesine izin vermeyin. Bunun yerine, bilinçli ve hazırlıklı olun. Egonuzun farkına varın ve sizi sürüklemesine izin vermeyin. Eğer daha kararlı ve istikrarlı olursanız her şey yolunda ve daha güzel gidecektir.

  • Yoğun Duygulara Hazır Olun
Credit: Across the Moon
Credit: Across the Moon

14 Kasım’dan itibaren hepimizde fark edilir değişimler olacak. Olaylara daha duygusal yaklaşma olasılığınız oldukça fazla. Dolunaylar genelde insanların çılgın yanlarını ortaya çıkarsa da Süper Ay’ın etkisi, duygu ve düşüncelerimizi yoğunlaştırmak olacak. Bunun farkına varırsanız eğer kendinizi bu değişimlere daha iyi hazırlarsınız. Böylece Süper Ay’ın duygu durumunuzu mahvetmesine izin vermemiş olursunuz!

  • Küslükler Bitsin

Aileniz veya arkadaşlarınızla aranız limoni ise ilişkileri düzeltmenin tam vakti! Ebeveyn-çocuk arasındaki bağ, özellikle bu dönemde güçlenecek. Yakın aile fertleriyle olan ilişkinize saygı göstermek bu dönemin verimini arttıracak. Eğer hayatın bizi zihinsel, ruhsal ve duygusal olarak olgunlaştırmasını ve başarılı kılmasını istiyorsak yakınlarımızın desteğine ve sevgisine ihtiyacımız var.

  • Evde Vakit Geçirmek İçin Harika Bir Zaman!

Ay, Boğa’da olduğu için, bu burcun durağanlığı ve sevdiklerini güvende hissettirme özellikleri güç kazanacak. Evde durup rahatlamaktan başka bir şey istemeyeceksiniz. Ne zamandır okumak istediğiniz kitap piyasaya mı çıktı? En sevdiğiniz dizinin yeni sezonu mu başladı? Sıcacık bir battaniyenin altına girin, arkanıza yaslanın ve hayatın keyfini çıkarın!

  • Sizi Üzen İnsanlara Yol Verin

Sizi olumsuz etkileyen insanlarla yolları ayırmanın tam zamanı. Sizi üzen, kıran veya engelleyen insanların hayatınızda gerçekten yeri olup olmadığını sorgulamalısınız. Eğer insanlar, onlar için harcadığınız emeğe ve zamana değmiyorsa biraz uzaklaşmanız veya bağları tamamen koparmanız size daha iyi gelecektir. Kimsenin kibarlığınızı suiistimal etmesine izin vermeyin.

Süper Ay ile meydana gelecek enerji değişimi genellikle iyi yönde olacak. Eğer savaşmaz ve ayak uydurursanız, işte o zaman Süper Ay’ın getirdiği enerjiyle birleşmeniz kolaylaşır. Kollarınızı açıp bu enerji değişimini kucaklayın ki o da size iyi şeyler getirsin!

Yazının Orijinal Linki

Bizi Takip Edin

Haber Bültenimize Abone Olun

error: İçeriğin İzinsiz Kopyalanması Yasaktır.